Ernst Balluf *
(Linz 1921-2008) 12 Sternzeichen, Lithographien handcoloriert, signiert, Nr. 385/999, Passep. Ausschnitt 17 x 14 cm. gerahmt dazu 1 Essay von Reinhold Tauber
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
02.04.2017 - 20:06
- Vyvolávací cena:
Ernst Balluf *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at +43 2622 224 67 17 |
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 02.04.2017 - 20:06 |
Místo konání aukce: | Wiener Neustadt |
Prohlídka: | 17.03. - 01.04.2017 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 400,- -
Vyvolávací cena: