Franz Hoffelner
(Wien 1875-1936) Ansicht aus Wien Neubau "Ulrichsplatz" Aquarell auf Karton, betitelt signiert F. Hoffelner ca. 34 x 24 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
02.04.2017 - 20:11
- Vyvolávací cena:
Franz Hoffelner
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at +43 2622 224 67 17 |
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 02.04.2017 - 20:11 |
Místo konání aukce: | Wiener Neustadt |
Prohlídka: | 17.03. - 01.04.2017 |
Další objekty umělce
Cena:
EUR 330,- -
Cena:
EUR 170,-