Brillantdamenring
Weißgold 585, Brillanten und ein Altschliffbrillant, zus. ca.1,30 ct, RW 50, 7,4 g øG7
27.03.2017 - 16:03
- Vyvolávací cena:
EUR 750,-
Brillantdamenring
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 27.03.2017 - 16:03 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 21.03. - 27.03.2017 |