Ernst Fuchs *
(Wien 1930-2015) Mädchen, Radierung signiert Fuchs, Nr. 1874/3000 ca. 18,5 x 16,5 cm. gerahmt, dazu 1 Album der Familie Fuchs Residenz Verlag 1973 1. Auflage
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
22.03.2017 - 15:34
- Dosažená cena: **
EUR 130,-
- Vyvolávací cena:
EUR 80,-
Ernst Fuchs *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 22.03.2017 - 15:34 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 10.03. - 22.03.2017 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 2.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 600,- -
Vyvolávací cena:
EUR 320,-