Grabkreuz,
2. H. 19. Jh., prof. Sandsteinsockel mit Schmiedeeisenkreuz, H: 190 cm, Altersspuren, Sockel ausgebrochen
22.03.2017 - 16:05
- Vyvolávací cena:
EUR 340,-
Grabkreuz,
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 22.03.2017 - 16:05 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 10.03. - 22.03.2017 |