Oskar Kokoschka *
(Pöchlarn 1886-1980 Villeneuve) "Panthesilea noch im Wahnsinn befangen, umarmt den toten Achill" Radierung 1969, 19,8 x 29,2 cm. handsigniert Nr. 76/100, Werkverz. Wingler/Welz 462, gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
22.03.2017 - 16:30
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Oskar Kokoschka *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 22.03.2017 - 16:30 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 10.03. - 22.03.2017 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 600,- -
Vyvolávací cena:
EUR 500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 140,-