Brillant Ring
Weißgold 585, besetzt mit einem Brillant ca. 0,07 ct, RW 59, 5,1 g, österr. Einfuhrpunzeøg5
Expert: Ekkehard Riegler
Ekkehard Riegler
+43-512-570 447
ekkehard.riegler@dorotheum.at
25.01.2018 - 10:00
- Vyvolávací cena:
Brillant Ring
Expert: Ekkehard Riegler
Ekkehard Riegler
+43-512-570 447
ekkehard.riegler@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 25.01.2018 - 10:00 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Prohlídka: | 17.01. - 25.01.2018 |