Brillantring
Weißgold 585, besetzt mit zwei Brillanten zus. ca. 0,30 ct sowie einer Kulturperle, RW 59österr. Amtspunze, 4,1 gøG3
25.01.2018 - 10:00
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Brillantring
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 25.01.2018 - 10:00 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Prohlídka: | 17.01. - 25.01.2018 |