Preissig Vojtěch (Světec u Teplic 1873 - 1944 Dachau)
Dekorativní návrh, monogramováno tužkou V.P. a nečitelně datováno, tužka a akvarel/papír, 26,5 x 43 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo, rám (Šm) Provenience: Waldesova obrazárna, inv. č. 1373 (zkonfiskováno), Národní galerie v Praze, inv. č. K 5446, vráceno v restituci dědicům Jindřicha Waldese (1876 - 1941), soukromá sbírka
11.03.2017 - 14:00
CZK 18.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 11.03.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 04.03. - 11.03.2017 |