Nemes Endre (Pécsvárad 1909 - 1985 Stockholm)
Soubor šesti litografií v původních deskách, jeden list signován tužkou Endre Nemes, tři litografiea tři barevné litografie/papír, formát od 30 x 20 cm do 35 x 27 cm, lehce poškozené okraje některých listů, lehce poškozené půvosní desky (Šm)
11.03.2017 - 14:00
CZK 6.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 4.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 11.03.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 04.03. - 11.03.2017 |