Černý Karel (Brno 1910 - 1960 Praha)
U baru, signováno a datováno vpravo dole tužkou K. Černý Š 57, vlevo dole číslováno tužkou 17/100, barevná litografie/papír, 40,5 x 51 cm, pasparta, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
11.03.2017 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 22.000,-
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 11.03.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 04.03. - 11.03.2017 |