Lhoták Kamil (Praha 1912 - 1990 Praha)
Automobil, signováno a datováno vpravo dole tužkou Kamil Lhoták 1967, vlevo dole číslováno tužkou 25/50, barevná litografie/papír, 44 x 60 cm, lehce poškozeno, pasparta, sklo, rám (Šm)
11.03.2017 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 85.000,-
CZK 60.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 40.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 11.03.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 04.03. - 11.03.2017 |