Gross František (Nová Paka 1909 - 1985 Praha)
Interiér, signováno a datováno dole uprostřed F. Gross 48, tužka/papír, 10,5 x 15 cm, pasparta, sklo, rám (Šm)
11.03.2017 - 14:00
CZK 10.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 7.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 11.03.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 04.03. - 11.03.2017 |