Baumbruck Jaroslav (1921 - 1960)
Zátiší, signováno a datováno vlevo dole Baumbruck 46 (?), tempera/papír, 40 x 53,5 cm, rám (Šm)
11.03.2017 - 14:00
CZK 4.500,-
- Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 11.03.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 04.03. - 11.03.2017 |