Jaroněk Bohumír (Zlín 1866 - 1933 Zlín)
Valašská vesnice, signováno vpravo nahoře tužkou B. Jaroněk, barevný dřevoryt/papír fixovaný na podkladovém kartonu, 53 x 57,5 cm, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
11.03.2017 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 18.000,-
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 11.03.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 04.03. - 11.03.2017 |