Kasimir Luigi (1881 – 1962)
Rolandova socha v Brémách, signováno dole uprostřed tužkou Luigi Kasimir, lept/papír, 60 x 46 cm, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
11.03.2017 - 14:00
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Kasimir Luigi (1881 – 1962)
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 11.03.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 04.03. - 11.03.2017 |