Tichý František (Praha 1896 - 1961 Praha)
Capricio II, nesignováno, suchá jehla/papír, 47 x 38 cm (výřez pasparty), poškozeno, pasparta, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
11.03.2017 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 12.000,-
CZK 6.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 4.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 11.03.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 04.03. - 11.03.2017 |