Stretti Viktor (Plasy 1878 - 1957 Praha)
V kabaretu, signováno a popsáno vpravo dole tužkou V. Stretti org. lito, číslováno tužkou č. 26, litografie/papír, 26,5 x 38 cm, lehce zahnědlý papír, pasparta, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
11.03.2017 - 14:00
CZK 4.500,-
- Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 11.03.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 04.03. - 11.03.2017 |