Postl Karel (Bechyně 1769 - 1818 Praha)
Der Michael´s Platz, značeno ve štočku vpravo dole C. Postl, vydala Artaria Vídeň (pozdější edice), kolorovaný lept/papír, 32,5 x 41 cm, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
11.03.2017 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 10.000,-
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 11.03.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 04.03. - 11.03.2017 |