Zoubek Olbram (Praha 1926)
Olbrame, Olbrame, Olbrame, nedatováno (1992), olovo, výška 76,5 cm, uchyceno na dřevěnou podložku, celková výška 89,5 cm (Šm)
Přiložen autorem podepsaný certifikát o pravosti díla ze dne 9. 2. 2017.
Dílo bylo na zadní straně podložky dodatečně signováno a datováno autorem Olbram Zoubek únor 2017
11.03.2017 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 50.000,-
CZK 80.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 50.000,-
Zoubek Olbram (Praha 1926)
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 11.03.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 04.03. - 11.03.2017 |