Horejc Jaroslav (1886 Praha - Praha 1983)
Venuš, bronz, patinovaný, sign. Horejc, ozn. liteckou dílnou K. Barták Praha XI, výška 35,5 cm, podstavec z travertinu, drobné poškození na pravé paži (Zí)
11.03.2017 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 45.000,-
CZK 40.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 26.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 11.03.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 04.03. - 11.03.2017 |