Jankowski Johann Wilhelm (1825 - 1870)
Luzern, signováno vpravo dole J. W. Jankowski, olej/plátno, 68,5 x 105,5 cm, lehce poškozený rám (Šm)
11.03.2017 - 14:00
CZK 90.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 60.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 11.03.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 04.03. - 11.03.2017 |