Palme Augustin (1808 - 1897)
Historická scéna, signováno vlevo dole tužkou Palme, olej/karton, 27,5 x 31 cm (výřez pasparty), restaurováno, pasparta, lehce poškozený rám (Šm)
11.03.2017 - 14:00
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Palme Augustin (1808 - 1897)
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 11.03.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 04.03. - 11.03.2017 |