Středoevropský malíř 2. poloviny 19. století
Krajina s vycházejícím měsícem, nesignováno, olej/plátno, 25,5 x 31,5 cm, lehce poškozený rám (Šm)
11.03.2017 - 14:00
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 9.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 11.03.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 04.03. - 11.03.2017 |