Wasmann Rudolf Friedrich - připsáno (1805 - 1886)
Podobizna důstojníka, označeno vpravo dole Wasman 1856, olej/plátno fixované na kartonu, 32,5 x 24 cm, rám (Šm)
11.03.2017 - 14:00
CZK 18.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 11.03.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 04.03. - 11.03.2017 |