Marvánek Otakar (Praha 1884 - 1921 Praha)
Hlava starce, signováno vlevo dole O. Marvánek, nečitelně datováno, olej/karton, 43 x 31 cm, sklo, rám (Šm)
11.03.2017 - 14:00
CZK 18.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 11.03.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 04.03. - 11.03.2017 |