Matasová Adéla (Praha 1940)
Roztržený kruh, signováno a datováno Adéla Matasová 88, závěsný objekt, 100 x 66 cm (Šm)
11.03.2017 - 14:00
CZK 24.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 16.000,-
Matasová Adéla (Praha 1940)
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 11.03.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 04.03. - 11.03.2017 |