Kremanová Jana (Praha 1938)
Rozhovor, signováno vpravo dole Kremanová, olej/plátno, 100 x 81 cm, lišta (Šm)
11.03.2017 - 14:00
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Kremanová Jana (Praha 1938)
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 11.03.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 04.03. - 11.03.2017 |