Diviš Alén (Blato u Poděbrad 1900 - 1956 Praha)
Sedící černoška, nesignováno, na zadní straně popsáno autorem a datováno rue de Vanves 1938, olej/plátno, 72 x 53,5 cm, rám (Šm)
Děkujeme Mgr. Vandě Skálové za pomoc s katalogizací díla
Přiložen odborný posudek Mgr. Vandy Skálové
11.03.2017 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 500.000,-
CZK 180.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 120.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 11.03.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 04.03. - 11.03.2017 |