Kristin Vladimír (Moravská Ostrava 1894 - 1970 Ostrava)
Zátiší s květinami a džbánkem, signováno a datováno vlevo dole V. Kristin 1930, olej/překližka, 39 x 56 cm, poškozený rám (Šm)
11.03.2017 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 10.000,-
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 11.03.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 04.03. - 11.03.2017 |