Černý Karel (Brno 1910 - 1960 Praha)
Zátiší s lahví a hruškami, signováno a datováno vpravo nahoře K. Černý Š 45, olej/plátno, 50,5 x 35 cm, rám (Šm)
Reprodukováno: Lahoda V. Karel Černý, Praha 1994, str. 52, obr. 40 Lahoda V., Karel Černý (1910-1960), Praha 2003, str. 188, č. soupisu 124
11.03.2017 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 800.000,-
CZK 800.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 550.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 11.03.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 04.03. - 11.03.2017 |