Boháček Karel (Velké Zamachy 1886 - 1928 Praha)
Kytice, signováno, vlevo dole K. Boháček, olej/karton, 62 x 41,5 cm, lehce poškozená malba, sklo, rám (Šm)
11.03.2017 - 14:00
CZK 24.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 16.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 11.03.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 04.03. - 11.03.2017 |