Lolek Stanislav (Palonín 1873 - 1936 Uherské Hradiště)
Krajina s chalupami, signováno vpravo dole Lolek St, olej/karton, 22 x 30 cm, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
11.03.2017 - 14:00
CZK 24.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 16.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 11.03.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 04.03. - 11.03.2017 |