Procházka František Xaver (Příbram 1887 - 1950 Praha)
Ledaři, signováno a datováno vpravo nahoře F. X. Procházka 1924, olej/plátno, 65,5 x 106 cm, rám (Šm)
11.03.2017 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 15.000,-
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 11.03.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 04.03. - 11.03.2017 |