Minář Karel (Kroměříž 1901 - 1973 Praha)
Napájení koní, signováno vpravo dole Karel Minář, olej/plátno, 63 x 80 cm, lehce poškozený rám (Šm)
11.03.2017 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 7.500,-
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 11.03.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 04.03. - 11.03.2017 |