Kozák Václav (Kolín 1889 - 1969 Kolín)
Koblaska, signováno a popsáno vpravo dole V. Kozák Koblaska, olej/karton, 49,5 x 69,5 cm, lehce poškozený rám (Šm)
11.03.2017 - 14:00
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 11.03.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 04.03. - 11.03.2017 |