Košvanec Vlastimil (Praha 1887 - 1961 Praha)
U pramene, signováno vpravo dole Košvanec, olej/plátno, 69,5 x 99 cm, sklo, poškozený rám (Šm)
11.03.2017 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 100.000,-
CZK 60.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 40.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 11.03.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 04.03. - 11.03.2017 |