Rudolf Hausner *
(Wien 1914-1995) "Adam I und Adam II", Lithografie in Farbe, nummeriert 123/200, Blattgröße ca. 62 x 62 cm, verglast, gerahmt
Expert: Christian Wiesinger
17.01.2018 - 14:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Rudolf Hausner *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 17.01.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | Exhibition: online |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.200,- -
Vyvolávací cena:
EUR 500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 360,-