Robert Kasimir *
(Wien 1914-2002) Wien - Universität, signiert unten mittig, Farbradierung, ca. 43,5 x 39,5 cm, Blattformat ca. 62 x 55 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko
09.02.2017 - 14:49
- Vyvolávací cena:
EUR 130,-
Robert Kasimir *
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 09.02.2017 - 14:49 |
Prohlídka: | 03.02. - 09.02.2017 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 450,- -
Vyvolávací cena:
EUR 240,- -
Vyvolávací cena: