Reinfried Wagner *
(Klagenfurt 1943 geb.) "Engel", signiert Wagner, datiert 02, Tempera auf Leinwand, 59,5 x 49,5 cm, gerahmt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
08.02.2017 - 14:59
- Vyvolávací cena:
EUR 1.100,-
Reinfried Wagner *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 08.02.2017 - 14:59 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 01.02. - 08.02.2017 |