Georg Pevetz *
(Pettau 1893-1971 Wien) "Stift Altenburg, Kaisertrakt"signiert G. Pevetz, Gouache, Mischtechnik auf Papier, 47 x 61 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
08.02.2017 - 15:05
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Georg Pevetz *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 08.02.2017 - 15:05 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 01.02. - 08.02.2017 |