Maler 20. Jhdt. *
"Ohne Titel", Öl auf Platte, 88 x 61,5 cm, gerahmt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
08.02.2017 - 15:15
- Vyvolávací cena:
Maler 20. Jhdt. *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 08.02.2017 - 15:15 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 01.02. - 08.02.2017 |