Marc Chagall *
(Witebsk 1887-1985 Saint Paul de Vence) Farblithografie, 1972 durch Charles Sorlier, in den Werkstätten Muorlott realisiert, "Bonjour Paris", Nr.1849 von 5000, 71 x 56 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
08.02.2017 - 15:16
- Dosažená cena: **
EUR 340,-
- Vyvolávací cena:
Marc Chagall *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 08.02.2017 - 15:16 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 01.02. - 08.02.2017 |