Kavallier
Porzellan, Volkstaedt Rudolfstadt, färbig bemalt, glasiert, gold geziert, Höhe 18,5 cm, 20. Jhdt., partiell bestoßen
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
08.02.2017 - 15:27
- Vyvolávací cena:
Kavallier
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 08.02.2017 - 15:27 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 01.02. - 08.02.2017 |