Partnerring
Weißgold 585, tlw. vergoldet, Brillanten zus. ca. 0,05 ct, Oberfläche tlw. mattiert, RW 63, 6,6 gøg7
Expert: Doris Ebner
Doris Ebner
doris.ebner@dorotheum.at
08.02.2017 - 15:58
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Partnerring
Expert: Doris Ebner
Doris Ebner
doris.ebner@dorotheum.at
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 08.02.2017 - 15:58 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 01.02. - 08.02.2017 |