Robert Zinner *
(Wien 1904-1988 Mondsee) "Schloss Tirol", signiert Robert Zinner, Öl auf Platte, 90,5 x 63,5 cm, gerahmt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
08.02.2017 - 16:13
- Vyvolávací cena:
Robert Zinner *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 08.02.2017 - 16:13 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 01.02. - 08.02.2017 |
Další objekty umělce
Cena:
EUR 1.380,- -
Cena:
EUR 550,- -
Cena:
EUR 550,-