Ernst Fuchs *
(Wien 1930-2015) "Agnus Mysticus" Lithographie in Farbe, mit Folienprägung, signatur Siegel Ernst Fuchs, Blindstempel Ero Art, Blattgrösse 76 x 56 cm. Glas beschädigt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
08.02.2017 - 15:44
- Vyvolávací cena:
Ernst Fuchs *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 08.02.2017 - 15:44 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 27.01. - 08.02.2017 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 600,- -
Vyvolávací cena:
EUR 450,- -
Vyvolávací cena: