Brillantsolitär
Damenring, Gold 585, Altschliffbrillant, ca. 0,70 ct, RW 56, 3,9 gøg4
Expert: Julie Leroux Julie Leroux
20.02.2017 - 15:25
- Vyvolávací cena:
EUR 320,-
Brillantsolitär
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 20.02.2017 - 15:25 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 14.02. - 20.02.2017 |