Rudolf Pleban *
(Peterwardein 1913-1965 Zwettl) Blick zum Pfalzberg, Mischtechnik auf Papier, signiert R. Pleban betitelt, etwas beschnitten, 42 x 53 cm. in Passep. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
10.01.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 280,-
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Rudolf Pleban *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 10.01.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 30.12.17 - 10.01.18 |