Karl Korab *
(Falkenstein 1937 geb.) Stillleben, signiert und datiert unten rechts: K. Korab (19)74, Farblithografie, Auflagennr. 15/100, Exemplare, Blatt ca. 48 x 64 cm, Knickstelle, ungerahmt
Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko
05.01.2017 - 14:01
- Vyvolávací cena:
EUR 140,-
Karl Korab *
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 05.01.2017 - 14:01 |
Prohlídka: | 28.12. - 05.01.2017 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 2.400,- -
Vyvolávací cena:
EUR 180,- -
Vyvolávací cena: